Bellona Mobilya, Beyaz Eşya Modelleri, Beyaz Eşya Fiyatları, mobilya modelleri, mutfa mobilya modelleri


Orta Sehpa Modelleri

Orta Sehpa Modelleri ev dekorasyonu içerisinde tamamlayıcı bir ürün olarak görev yapmaktadır.

Orta Sehpa Modelleri

Orta Sehpa Modelleri

Yeni trend orta sehpa çeşitleri ile evinizde farklılık yaratabilirsiniz. Orta sehpa modelleri özellikle salonlar üzerinde kullanılan bir ürün olarak hem ihtiyaçlarınıza cevap verir hemde modern bir görünüm kazandırır. Evinizin odalarının boşluğunu dolduran orta sehpalar çağdaş yaşam içerisind e size en gerekli ve kullanışlı sehpalar olarak karşınıza çıkmaktadır.

Orta Sehpa

Orta Sehpa

Piyasa üzerinde her eve uygun orta sehpa modelleri bulunmaktadır. Sizde kendiniz için fonksiyonlu ve evinizin dekoruyla bağdaşan orta sehpa seçimi yapabilirsiniz.

Fonksiyonel Orta Sehpa

Fonksiyonel Orta Sehpa

Orta sehpa fiyatları ise markalara ve modellere göre farklılık göstermektedir.

0 Yorum : 07.12.13

Modüler Orta Sehpa

Modüler Orta Sehpa parçalanabilir yapısı ile her alana taşıyıp kullanabileceğiniz özgün bir tasarım modeli olarak karşımıza çıkmaktadır.

Modüler Orta Sehpa

Modüler Orta Sehpa

Yuvarlak masa tablası ile X şeklinde 2 tane ayrı plakanın birleşmesi ile ayaklarının oluşturulduğu modüler orta sehpa modelleri içerisinde yer alan mobilya ürünüdür.

Demonte Orta Sehpa

Demonte Orta Sehpa

Alandan tasarruf sağlıyarak her tarafta saklayabilir ve istediğiniz yere götürüp basit bir şekilde iç içe geçen parçaları logo gibi tamamlayarak kullanabilirsiniz.

0 Yorum : 07.11.13

Modern Cam Sehpalar

Modern Cam Sehpalar modelleri zerafetin ve sadeliğin üzerinden  yola çıkarak tasarlanmış ince detayları ile göz dolduran şık cam sehpalar olarak göze çarpmaktadır.

Cam Sehpa Modelleri

Cam Sehpa Modelleri

Ev içerisinde önemli bir yeri olan sehpaların camın sadeliği ve şeffaflığı ile birleşerek estetik yapılı cam sehpa çeşitleri sayesinde ev dekorasyonu üzerinde etken olabilecek yapıya gelmiştir.

Cam Sehpa

Cam Sehpa

Cam sehpalar günümüzde çok tercih edilen ürünler olmakla beraber farklı stil görünümleri ile bambaşka bir ürün olmaya hak kazanıyor.

Dekoratif Cam Sehpa

Dekoratif Cam Sehpa

Dekoratif cam sehpalar ile salonlarınıza farklı bir bakış açısı getirerek misafirlerinizin beğenisini toplayacaksınız.

Estetik Cam Sehpa

Estetik Cam Sehpa

Kendine hayran bırakan cam sehpa modelleri yeni trend koleksiyonları içerisinde yer almaktadır.

Modern cam sehpalar üzerlerine konumlandıracağınız şık objeler ve estetik aksesuarlar ile oda tasarımı içerisinde ahenk oluşturarak dekorasyonu bir üst seviyeye taşıyabilir.

Modern Cam Sehpa

Modern Cam Sehpa

Cam sehpa ayakları yine bambaşka geometrik şekiller ile düşünülerek ayrı ayrı sembolize edilmiş tasarımlar olarak karşımıza çıkmaktadır.

Şık Cam Sehpa

Şık Cam Sehpa

Modern cam sehpa fiyatları ise modelleri ve kalitesine göre firmalara göre değişiklik göstermektedir.

0 Yorum : 07.1.13

Modern Eğri Döner Çekmeceli Sehpa

Modern Eğri Döner Çekmeceli Sehpa kavisli kenarlarının fonksiyonel özellikleri ile birleşmesi sehpanın son derece şık ve kullanışlı olduğunu gösteriyor.

Modern Eğri Sehpa

Modern Eğri Sehpa

Pratik kullanıma elverişli olan döner çekmeceli sehpa içerisinde bazı özel eşyalarınızı depolamaya imkan tanıyor.

Döner Çekmeceli Sehpa

Döner Çekmeceli Sehpa

Üstün teknoloji ürünü olan sehpa bir tasarım harikası olarak görünebilir.  Eğri ve oval hatların altındaki çekmeceler açılır – kapanır özellikleri bulunmaktadır.

0 Yorum : 06.29.13

Comfydesk Notebook Sehpaları

Comfydesk Laptop (notebook) dizüstü bilgisayar masa ve sehpaları ile konforunuzu ergonomik seçenekler ve fonksiyonlu yapısı ile pratik bir şekilde yerine getiren notebook sehpasıdır.

Comfydesk Notebook Masaları

Comfydesk Notebook Masaları

Portatif bir notebook sehpası olan comfydesk yeni nesil dizüstü bilgisayar masaları olarak kullanılmaktadır.  Otellerde, hastanelerde, dershanelerde, kurumlar gibi birçok kullanım alanına sahip comfydesk laptop masaları estetik yapıları ile çok kullanışlıdır. Notebook bilgisayar ölçülerine göre birebir tasarlanan comfydesk laptop sehpası fazla bir yer kaplamadan keyifli kullanım kazandırmaktadır. Katlanabilir özellikli comfydesk notebook sehpası normal ölçüleri 56x30x4.5 cm’dir. Comfydesk Notebook Sehpası Fiyatları için resmi internet sitesi www.comfydesk.com.tr ziyaret ederek online sarın alabilirsiniz.

Comfydesk Notebook Sehpaları ;

0 Yorum : 06.27.13

Salon Sehpa Modelleri

Salon Sehpa Modelleri genel olarak orta kısım için orta sehpa köşelerde ise zigon ve fiskos sehpa kullanılmaktadır.

Salon Sehpa Modelleri

Salon Sehpa Modelleri

Ancak gösteriş açısından salon içerisinde büyük etkiyi orta sehpalar oluşturmaktadır.

Salon Sehpa

Salon Sehpa

Evin boş salonunu en iyi şekilde değerlendirmek için salon sehpa modelleri üzerinde yoğunlaşarak farklı çeşitleri incelemeli ve dekorasyona uygun sehpa modelleri seçmelisiniz.

Ahşap Cam Sehpa

Ahşap Cam Sehpa

Salonlar için seçtiğimiz birkaç sehpa modelini sizlerle paylaşıyoruz umarım yararlı olur.

Fonksiyonel Sehpa

Fonksiyonel Sehpa

0 Yorum : 06.20.13

Portatif İpli Sehpa

Portatif Tabure

Portatif Tabure

Minimalist Serin Saplı  Sehpa portatrif taşınabilir bir yapıya sahip her alan içerisinde iç rahatlığı ve güvenle yer verebileceğiniz muazzam bir mobilya ürünüdür.

Taşınabilir Sehpa

Taşınabilir Sehpa

Minimalist ve sadeliğin had safhada üç ayrı parçanın denge noktasından tutturulan bir aparat ile desteklendiği elastik bir tabure olma özelliğini taşıyor. Saplı sehpa orasındaki ip ile rahatlıkla tutulup kaldırılabilir ve istenilne bir yere konumlandırılabilir.

Fonksiyonel Sehpa

Fonksiyonel Sehpa

Serin bir tasarıma sahip taburenin farklı renk alternetifleri ile desteklenmesi gerçekten başarılı bir fikir olarak karşımıza çıkıyor. Sadeliğin ve kalitenin ön planda tutulduğu ip saplı sehpa yeni trend koleksiyonlarda yerini alıp mobilya dekorasyonu en iyi şekilde temsil ediyor. Fonksiyonelliği bakımından kendini diğer sehplardan kolaylıkla ayırabiliyor.

0 Yorum : 06.17.13

İpod Orta Sehpa

İpod Orta Sehpa tasarımı sizlere teknolojinin bir parçasını evlerinizde canlandırmayı sağlıyor. Ipod müzik dünyası yolunda ilerliyor ancak tasarım alanındada farkında olmadan ilerletiliyor.

ipod orta sehpa

ipod orta sehpa

Gerçekten çok hoş düşünülmüş bir sehpa, bu sehpa diğerlerine nazaran daha gösterişli hemde depolama bölümü bulunmaktadır.

Ipod sehpalar

Ipod sehpalar

Farklı modelleri ve renkleri üretici firma tarafından yapılmaktadır.

0 Yorum : 06.6.13

İstikbal Sehpalar

İstikbal Sehpalar modern kalite anlayışının interaktif çözümlerde buluştuğu bir konseptte şık modelleri ve kullanışlı yapısı ile adından sıkçca söz ettirmektedir.

Elizabeth Orta Sehpa

Elizabeth Orta Sehpa

İstikbal mobilya geniş ürün yelpazesi içerisinde bulundurduğu sehpa modelleri ile her alanda kullanım kolaylığı sağlamaktadır.

İstikbal Cam Orta Sehpa

İstikbal Cam Orta Sehpa

İstikbal sehpalar üzerindeki farklı desen alternatiflerin estetik dizayn şekilleri ile birleştirilmesi ortaya modern istikbal sehpa çeşitlerini çıkarmaktadır.

Elitra Sehpa

Elitra Sehpa

Özellikle yeni nesil istikbal cam sehpalar sadeliği ile göz dolduruyor. İstikabal sehpalar içerisinde zigon, fiskos, ahşap, metal, cam ve orta sehpa modelleri yer almaktadır.

Woody Zigon Sehpa

Woody Zigon Sehpa

İstikbal sehpalar sayesinde evinizde dekor anlayışını genişletebilir ve tamamlayıcı bir ürün olarak kullanabilirsiniz.

Plaza Dikdörtgen Sehpa

Plaza Dikdörtgen Sehpa

İstikbal sehpa fiyatları modellerine göre farklılık göstermektedir. Sizde evinizi İstikbal’in sehpalar ile donatmak istiyorsanız fiyatları ve modelleri hakkında detay için size en yakın İstikbal Mobilya mağazasını ziyaret ediniz.

İstikbal Sehpa Modelleri

0 Yorum : 05.4.13

Lake Sehpa Modelleri

Lake Sehpa Modelleri yeni trend mobilya ürünleri olarak gerek modern görünümü gerek ise kaliteli bir yapıya sahip olmasından dolayı çok şık bir koleksiyon olarak yer almaktadır.

Lake Ahşap Sehpa

Lake Ahşap Sehpa

Lake yeni jenerasyon malzemesi olarak mobilya sektörüne girdiği andan itibaren her alanda sıkça kullanılmaya başlamıştır.

Lake Orta Sehpa

Lake Orta Sehpa

Estetik görünümleri ile lake sehpalar zerafetin büyüsünü üzerlerinde taşımaktadır.

Lake Sehpa Çeşitleri

Lake Sehpa Çeşitleri

Beyaz lake sehpalar ahşap şeritleri ile doğal bir kombinasyonu zarif bir şekilde ortaya koymaktadır.

Lake Sehpa Modelleri

Lake Sehpa Modelleri

Lake sehpa modelleri oldukça lüks ve fonksiyonlu özellikleri bulunmaktadır.

Lake Sehpa

Lake Sehpa

Lake sehpalar raf sistemleri farklı eşyaları depolamanıza izin veriyor.

Lake Sehpalar

Lake Sehpalar

Modern Lake Sehpa

Modern Lake Sehpa

0 Yorum : 05.4.13

Sonraki Sayfa »