Bellona Mobilya, Beyaz Eşya Modelleri, Beyaz Eşya Fiyatları, mobilya modelleri, mutfa mobilya modelleri


2011 2012 Şark Köşeleri

Eski dönemlerdeki klasik şark odası modellerini evlerinde yeniden görmek isteyenlere modern şark köşesi dekorasyon çalışmaları ile merhaba diyen dekorasyon firmalarının 2011 2012 sezonuna özel olarak oluşturmuş oldukları şark odası dekorasyon çalışmalarını görmektesiniz..


2011 2012 Şark Köşesi Modelleri Resimleri
0 Yorum : 11.15.12

Şark Odası Dekorasyonu


Şark Dekorasyonu genellikle doğu yörelerimize özgü bir dekorasyon türüdür. Genellikle ve hemen hemen her köy ve kasabada görülebilmektedir. Özel olarak yapılmış mobilya türü koltuklar ve içerisi doldurulmuş minder olarak adlandırdığımız özel yastıklardan oluşmaktadır. Aksesuar olarak duvarlara özel resimli veya kabartmalı halılar asılmaktadır. Yemekleri ve mezeleri özel yer sofralarında sunulan dekorasyonda tamamlayıcı aksesuar olarak özel bakır tepsi ve ağaçlardan oluşan özel yapım sofralara yer verilmektedir. Halı olarakta ufak kilimlerle süslenen yer temasında ise elde yapılmış kilimler göze çarpmaktadır.

0 Yorum : 10.14.12

Şark Köşesi Modelleri

Şark Odası Örnekleri


Şark Köşesi Modelleri


Eski yıllarda hatta 2000’li dönemlerde bir evin odasını şark köşesine çevirmek çok popülerdi. Bu popülerlik modern çağda etkisini yitirse de bazı evlerin yinede vazgeçilmezi olmaya devam ediyor.


Görüntü olarak çok delkoratif duran şark odaları gerek yerlerdeki kilimleri, köşeli minder takımları, duvarlarda yer alan aksesurları gerekse de eski ve tarihi anlatan renkleriyle şark köşelerinin hayatımızdaki yeri her zaman çok farklıdır.


Şark Odası Modelleri


Şark Odası Modelleri


Şimdilerde ise o tarihi esintilerin yer aldığı şark odası modellerinin yerini daha modern tarzlarda dizayn edilmiş odalar yer almaktadır. Yerlerdeki kilimlerin yerini daha modern tazrda tüylü olan halı desenleri, köşeli minderlerin yerini daha alçak yere yakın olan köşe takımları, duvarlarda ise şık renkler ve duvar kağıtları kullanılmaktadır.


Şark odaları daha kişisel tarzlarda dekorasyon edildiğinden dolayı buranın dizaynı kişiye özel olmalıdır. İster modern tarzda olsun isterse klasik şark odası modelinde olsun burada zaman geçirmek ve böyle bir odaya sahip olmak ayrı bir zevktir.


Şark Odası Resimleri


Şark Odası Resimleri

0 Yorum : 09.24.12

2011 2012 Şark Odaları

2011 2012 Şark Odası Dekorasyonu Resimleri

0 Yorum : 09.24.12