Bellona Mobilya, Beyaz Eşya Modelleri, Beyaz Eşya Fiyatları, mobilya modelleri, mutfa mobilya modelleri


Duvar Kağıdı, Döşemelik, Perdelik, Mobilya Tasarımı, Kumaş Tasarımı, Aydınlatma Tasarımları

Tüm tasarım hizmetleri tek noktada!Ali Güler Tasarım Merkezi, 10 Ocak’ta, Kristal Park’ta açıldı. Açılışta görüşlerini aldığımız, işletmenin kurucalarından Ali Güler ve İncifer Öztürk, sundukları hizmet şeklinin bir ilk olduğunu, çünkü bu merkezde tüm yaşam alanlarına yönelik tasarımların yanı sıra kişisel tasarım hizmetinin de alanılacileceğini belirttiler.


Duvar Kağıdı, döşemelik, perdelik, mobilya tasarım ve üretimi, takı tasarımı, abiye kumaş tasarımı, kostüm tasarımı, aydınlatma tasarımı gibi ürün ve hizmetleri sunan Ali Güler Tasarım Merkezi’nde tüm bu çalışmaları tek bir noktada bulmak mümkün.


Bu şekilde kapsamlı bir çaılşma şekliyle müşterilerine problemsiz ve bütün bir tasarım hizmeti sunduklarını ifade eden Öztürk, bunun Bursa ve Türkiye için de bir ilk olduğunu belirtti. Ali Güler Tasarım Merkezi’nden mimarlar, özel işletmeler ve oteller gibi kurumların yanında bireysel olarak tasarım hizmeti almak isteyen herkes yararlanabiliyor.

0 Yorum : 11.8.12

Döşemelik, Perdelik kumaşlar ve duvar kağıtları ile Dekorasyon

Döşemelik/perdelik kumaşlar ve duvar kağıtları, evi yenilerken dekorasyonun en önemli unsurlarını oluşturuyorlar. Bu alandaki yerli ve yabancı markalar 2009 sezonu için tüm hazırlıklarını tamamladılar. Klasikten moderne kadar her zevki yansıtan tekstil seçenekleriyle teknolojinin tartışılmaz üstünlüğü hala gündemdeki yerini koruyor. Kendi kendini temizleyen, yanmayan, leke tutmayan, kullanıcı dostu kumaş ve duvar kağıtlarında renk ve desen zaman zaman ikinci sırayı alıyor. Dolayısıyla sektördeki tasarım trendleri de bu yönde gelişiyor. Yepyeni ürün seçeneklerini uzman görüşleriyle desteklediğimiz bu araştırmada firmaların en yeni koleksiyonlarını bir araya getirdik.


0 Yorum : 11.3.12