Bellona Mobilya, Beyaz Eşya Modelleri, Beyaz Eşya Fiyatları, mobilya modelleri, mutfa mobilya modelleri


Metal Bordür Serisi

Evi Metal Inox Prestij Serisi Karo ve Bordürler, kaplama ürünler ve metal aksesuarlar arasında bütünlük ve uyum fikrinden yola çıkılarak tasarlandı. Ürün, parlak, mat, satine, çelik, altın ve bakır eskitme olarak tüm metal yüzeylere uygun olarak üretiliyor. Avrupa’da ve Dünya’da birçok prestijli projede farklı iç ve dış mekan uygulamalarında, alışveriş merkezi ve genel kullanıma açık mekanlardaki inox asansör, yürüyen merdiven ve korkuluklarda kullanılan ürün, paslanmaz çelik banyo, mutfak ve tüm mekanlardaki ayna, batarya, ankastre cihazlar, köşe profilleri gibi tüm aksesuarlara uyum sağlıyor.


Yenilik
Evi Metal, bu yenilikçi ve ömür boyu paslanmazlık garantili ürünleriyle, metal karo ve seramikte bir ilk oldu. Tasarım ve malzemede, geleneksel kaplamaların dışına çıkmak isteyenlere tamamen farklı bir alternatif sunuyor. Farklı tasarım ve teknik kalitesiyle, kullanıcının talep ve ihtiyaçlarına uygun model ve ürün çeşitliliği sunan firma, gelişen teknoloji ve trendlere bağlı olarak sürekli yatırımlarına devam ediyor. Özel boyut ve tasarımları, 10×10, 30×30, 40×25, 5×60, 5×50, 7×40, 5×30, 5×25 gibi değişen boyut ve modellere uygun bordür ve yer giderlerini kullanıcısına sunuyor.


Kullanım Alanları
Evi Metal Inox Karo ve Bordürler, paslanmaz çeliğin bakteri barındırmayan yüzey, kolay temizlenebilir olması ve uzun yıllar ilk günkü görünümünü koruması özelliklerine sahip. Ürünler, alışveriş merkezi, banyo, mutfak, iç ve dış mekan, spa, gıda ve ilaç sanayi gibi birçok alanda kullanılıyor.


Garanti
Evi Metal, 1967 yılından bu yana sadece paslanmaz çelik üretiyor. Sektördeki 41 yıllık bilgi ve birikimi, çok sayıda ödüle sahip mimar ve tasarımcıları, yetişmiş insan gücü, teknik bilgi ve donanımı ile tasarımlarında ömür boyu garanti sunuyor.

0 Yorum : 10.31.12

2011 2012 Ayakkabılık Modelleri

2011 2012 Ayakkabılık Mobilyaları Resimleri

0 Yorum : 09.24.12