Bellona Mobilya, Beyaz Eşya Modelleri, Beyaz Eşya Fiyatları, mobilya modelleri, mutfa mobilya modelleri


2014 Orta Sehpa Modelleri

Orta sehpalar, bulunduğu merkezi konumdan dolayı oldukça önemlidir. Tüm mobilyaları çevresinde toplar ve en fazla göz önünde oldan mobilya olduğu söylenebilir. Bu denli önemli bir mobilya parçasının odaya sağlayacağı tüm getirileri düşünülmelidir. Seçeceğiniz orta sehpanın tarzını tüm mobilyalar üzerinde hissetmek mümkündür. Dolayısıyla orta sehpa seçimi yapılırken trendleri takip etmek ve etrafında bulunacak mobilyalar ile uyumluluğunu da hesap etmek gerekmektedir. Her yıl olduğu gibi bu yılın orta sehpa modellerinde de değişiklikler görmek mümkündür.

2014 orta sehpa modellerinde görünen en önemli detay açık renklerden oluşmasıdır. Açık renge sahip bir orta sehpanın konumu itibariyle odaya kattığı ferah hava ve görseli için oldukça önemlidir. Ergonomik kullanıma uygunluğunun da önem taşıdığı orta sehpalar ulaşılabilir olmalıdır. Misafirlere yapılan ikramların konum itibariyle yakın olması orta sehpa ile mümkündür. Bu sebeple bu yılın modelleri arasında yer alan açılabilir orta sehpalar oldukça kullanılışlıdır. Gerektiğinde açılıp kullanılacağı gibi ihtiyacınız bittiğinde kapatılabilmektedir. Gereğinden fazla yer kaplamaması adına düşünülmüş yararlı tasarımlar arasındadır.

Alan sıkıntısı yaşanan odalarda kitaplıkların kullanılamayacağı yerlerde orta sehpalar oldukça kullanışlıdır. 2014 orta sehpa modelleri arasında yer alan raf ya da çekmece barındıran modeller de dikkat çekmektedir. Dağınıklığın önlenmesi, kitap, dergi ve diğer gereçlerin yerleştirilebileceği bölmeler hayat kurtarır niteliktedir. Bu modellerin tercih edilmesi yine mobilya kalabalığını önlediği gibi odanın derli görünmesini sağlayacaktır.

Son yıllarda kullanılan modern tasarım orta sehpaları bu yılda kataloglarda yerlerini almış bulunmaktadır. Klasik tarz orta sehpaların artık yok denilecek kadar az kullanıldığı günümüzde modern bir havanın hâkim olması modern bir orta sehpa ile mümkündür. Orta sehpa, modern mobilyalar ile çevrelenmiş ise odanızın bu yılın trend odalarından biri olduğu söylenebilir.

 

2014-orta-sehpa-modelleri-1

 

2014-orta-sehpa-modelleri-2 2014-orta-sehpa-modelleri-3 2014-orta-sehpa-modelleri-4

2014-orta-sehpa-modelleri-5 2014-orta-sehpa-modelleri-6 2014-orta-sehpa-modelleri-7

2014-orta-sehpa-modelleri-8 2014-orta-sehpa-modelleri-9 2014-orta-sehpa-modelleri-10

2014-orta-sehpa-modelleri-11 2014-orta-sehpa-modelleri-12 2014-orta-sehpa-modelleri-13

2014-orta-sehpa-modelleri-14 2014-orta-sehpa-modelleri-15 2014-orta-sehpa-modelleri-16

2014-orta-sehpa-modelleri-16 2014-orta-sehpa-modelleri-18 2014-orta-sehpa-modelleri-19

 

0 Yorum : 02.26.15

2011 Modern Sehpa Modelleri

2011 Sehpa Modelleri


Evlerinizde bir sehpa takımının eksilkliğini hissedenlerdenseniz mutlaka 2011 yılı yeni sezon sehpa modellerine bir göz atmalısınız.. Yaratıcılığını ve görselliğin en üst seviyede olduğu bu sehpa modelleri modern yapısıyla evlerinizinde havasını değiştirecek yapıda..2011 Sehpa Modelleri


Gelen misafirlerinizin üzerinden gözlerini alamayacakları bu sehpa modelleri bir çok ünlü mobilya markasının 2011 yılı ürün kataloglarında yer almaktadır..2011 Sehpa Resimleri


Eğer sizde eviniz için salon yada koridora bir sehpa düşünüyorsanız mutlaka bu sehpa modellerine bir göz atmalısınız..


0 Yorum : 10.26.12

Cam orta sehpa modelleri

Bu modeller daha çok dikkat çeken ve müşteri tarafından ilgi odağı olan modellerdir. Görünümündeki özellikler sizleri hayran bırakacak niteliktedir.


cam orta sehpa
cam orta sehpa


Yeni bir tasarım cam sehpayı sizlere biraz anlatayım. Bu sehpa modelinin sahibi Die Collection şirketidir. Bu sehpa iki ayrı camdan oluşmaktadır ve alttaki cam sehpa kendi etrafıonda 360 derece dönebilmektedir. Bu sayede siz sehpayı kullanırken ona ulaşma derdinde olmadan o size ulaşıyor.


fonksiyonel cam orta sehpa
fonksiyonel cam orta sehpa


Yine benzer bir şirketin ürettiği ve ağaç estetiğinde olan iki katlı cam sehpa modeli var. Altı 22 cm üstü ise 55 cm dir. Oturduğunuz yerden önünüze kadar yüksekliğini ayarlayabileceksiniz.


cam sehpa
cam sehpa


Bir modelimiz de iki ayrı sehpa varmış havasını yaratıyor görünüşte. İki ayrı cam. Raylar üzerinde hareket ederek sizlere kolaylık sağlıyor. Tasarımı da diğer ürünler gibi oldukça ilgi çekici. Metal cam malzemesi kullanılan ürünlerin tercih alanları salon ve ofisler. Bu sehpa da patentli bir üründür ve yine Die Collection firmasına aittir.

0 Yorum : 10.20.12

İstikbal orta sehpa modelleri

İstikbal oturma grupları içerisine orta sehpa modellerini de dahil etmiştir. Bu modeller içerisinde farklı kombineler ve tarz yaratan stiller olduğu bir gerçektir.


İstilbal’in orta sehpa modelleri, değişik aksesuarlarla yeni bir görünüm kazanmıştır. İstikbal’in Sera sehpa modelleri sayesinde evinizdeki oturma grubuna uyumlu bir sehpa bulabilmeniz mümkün. Bu sehpa modelinin ayakları üzerindeki küçük süsleme taşlar dikkat çeken ve ürünü çekici kılan önemli ayrıntılar arasında.


etna kare orta sehpa
etna kare orta sehpa


forte orta sehpa
forte orta sehpa


klasik madrid orta sehpa
klasik madrid orta sehpa


Cosmo orta sehpa modellerinin yanlarında bulunan ince işlemeler, mekana nostaljik bir hava katmakla kalmaz, estetik bir görünüm de oluşturur. Deriyle oluşturulmuş desenler de onu farklı kılan özelliklerdendir.


İstikbal oturma grupları modern çağa ayak uyduran öncül tasarımlar içerisinde yer almaktadır. Fiyatları ise 250 TL den başlamaktadır.

0 Yorum : 09.19.12

Bellona orta sehpa modelleri

Bellona mobilya yine tasarımını yaptığı orta sehpa modelleriyle bir numara olma özelliğine sahip. Eğer mekanlarınızda orta sehpaya uyumlu boş alanlarınız varsa buralarda farklı bir hava yaratabilmeniz bu ürünle mümkün.


Orta sehpa genelde salonlarda kullanılır ve salonun bütünlüğünü korumak için idealdir. Ayrıca ahşap orta sehpa modelleri hem dekor amaçlı kullanılırken, işlevselliği ve farklı fonksiyonları sayesinde sizlere de kolaylık sağlayacaktır.bellona ahşap orta sehpa


bellona cam orta sehpa
bellona cam orta sehpa


bellona deri orta sehpa
bellona deri orta sehpa


Eğer mekanınızın loş oluşuna ayrıca bir hava katmak isterseniz, bellona cam orta sehpaları kullanarak ortamdaki loş ışığın tonunu bütün mekanda en iyi şekilde değerlendirmiş olursunuz. Çekmeceli modelleri de en çok tutulan ve kullanışlı olan modeller arasındadır.

0 Yorum : 08.30.12