Bellona Mobilya, Beyaz Eşya Modelleri, Beyaz Eşya Fiyatları, mobilya modelleri, mutfa mobilya modelleri


Çocuklar İçin Küçük Yazı Masası

Çocuklar İçin Küçük Yazı Masası ekolojik dengeler korunarak tasarlanmış çok doğal ve aynı zamanda şirin bir masa sandalye seti ürünüdür.

Küçük Çalışma Masası

Küçük Çalışma Masası

Farklı bir çocuk çalışma masası niteliğini taşıyan mini masa ve sandalyesi ile çocukların hayal dünyasına güç katacak bir görünüm sergiliyor.

Mini Çocuk Çalışma Masa Seti

Mini Çocuk Çalışma Masa Seti

Okul sıralarında ders yapmaktan çekinen çocukları bu doğrultuda daha çok heveslendirecek şık bir mobilya takımıdır.

0 Yorum : 07.10.13

Mutfak Masaları

Mutfak Masaları ev içerisindeki en önemli mobilya parçalarından biridir. Bayanların özellikle en çok vakitlerini harcadıkları mekanlar olan mutfak için en güzel mobilya ürünlerini almak isterler.

Mutfak Masaları

Mutfak Masaları

Mutfak masası bu mobilyaların içerisinde ön planda yer alan bir eşyadır. Hanımların yada yeni evlenen bayanların seçiminde zorlanacağı mutfak masaları ürünleri her mobilya mağazasında mevcuttur.

Mutfak Masası

Mutfak Masası

Ancak mutfak masaları modelleri seçerken dikkatli olmalı, sağlam, kaliteli ve kullanışlı mutfak masası tercih etmeye özen gösterin. Yemek saatlerinde, misafirlerinizi ağırlamakta her zaman her daim gerekli olan bir mobilya ürünü olan mutfak masası üzerinde oyunlar bile oynanabilir çok amaçlı bir eşyadır. Bu yüzden uzun ömürlü mutfak masası modelleri tercih edin ve fonksiyonel özellikle olmasına önem verin.

Mutfak Masası Modelleri

Mutfak Masası Modelleri

Mutfak masaları fiyatları çok ucuz olduğu gibi pahalıda olabilmektedir. Birçok firma ve şirket mutfak masası üretimi gerçekleştirmektedir. Piyasada her bütçeye uygun mutfak masaları bulunmaktadır.

0 Yorum : 07.9.13

Cam Bilgisayar Masası

Cam Bilgisayar Masası kalın cam kullanılarak üretilmiş modern görünümlü bilgisayar masası olma özelliğini üzerinde bulunduruyor.

Cam Bilgisayar Masası

Cam Bilgisayar Masası

Klavye kısımı lake  çekme raf olarak tasarlanmış mükemmel bir dokuda oluşturulmuş şık ev ve ofisler için kullanılabilecek bir bilgisayar masası modelidir.

Cam Makyaj Masası

Cam Makyaj Masası

Ayrıca farklı alanlar için cam bilgisayar masası değişebilmektedir. Örneğin bir banyoda ya da yatak odasında kullanılabilir. Makyaj masası olarak cam masayı yine kullanabilirsiniz. Tasarım harikası cam bilgisayar masası estetik dokuların üzerinde şık bir etki yaptığı üründür.

0 Yorum : 07.6.13

Dekoratif Raf Modelleri

Dekoratif Raf Modelleri aksesuar ve objeler ile mekanın dekorasyon ritmini ince ince fısıldıyor.

Raf Modelleri

Raf Modelleri

Tavan, zemin ile duvar arasındaki bağlantığı güçlendiren dekoratif raflar ev dekorasyonu içerisinde yüksek bir potansiyel elde edilmesini sağlıyor. Birbirinden şık ve modern raf seçenekleri ile güzel bir görünüm yakalamanız mümkündür.

Dekoratif Raflar

Dekoratif Raflar

Yaratıcı fikirlerin raf modelleri üzerinde hayat bulduğu tasarımlar özgün olarak düşünülmüş ve dizayn edilmiştir. Mekanlar içerisinde uyum sağlıyacak birbirinden farklı raf modelleri ile dekorasyon üzerine mekanlarınızı ateşleyebilirsiniz.

0 Yorum : 07.3.13

Cam Masalar

Cam Masalar farklı modelleri ile genel olarak yemek masası ya da mutfak masası olarak kullanılmaktadır.

Modern Cam Masa

Modern Cam Masa

Aynı zamanda cam masa modelleri iç tasarımın en önemli bir parçası haline gelmiştir. Yemek masası genel olarak odanın orta kısımına yerleştirilir.

Klasik Cam Masa

Klasik Cam Masa

İşte bu noktada cam masalar ile orta kısımda bir odak noktası oluşturularak ev dekorasyonu alanında büyük bir yarar sağlanmış olur.

Şık Cam Masa

Şık Cam Masa

Bu şekilde mükemmel ve profosyonel olarak tasarlanan cam masa çeşitleri ile üst düzeyde bir dekor anlayışı sağlayabilirsiniz.

Estetik Cam Masa

Estetik Cam Masa

Cam masalar temperli özellikleri ile çok şık ve aynı zamanda dayanıklı bir yapıya sahiptirler.

Enteresan Cam Masa

Enteresan Cam Masa

Ultra modern tablolar ile oyma ahşap veye taş üstlerine yerleştirilen cam ile dekore edilerek güzel bir geneleksel hava içerisinde modernlik temsil edilebilir.

Fonksiyonel Cam Masa

Fonksiyonel Cam Masa

Hepsi oda tasarımı yemek masaları içerisinde cam masa modelleri çok özgün ve yaratıcı bir düzeyde görülmektedir.

0 Yorum : 07.2.13

Comfydesk Notebook Sehpaları

Comfydesk Laptop (notebook) dizüstü bilgisayar masa ve sehpaları ile konforunuzu ergonomik seçenekler ve fonksiyonlu yapısı ile pratik bir şekilde yerine getiren notebook sehpasıdır.

Comfydesk Notebook Masaları

Comfydesk Notebook Masaları

Portatif bir notebook sehpası olan comfydesk yeni nesil dizüstü bilgisayar masaları olarak kullanılmaktadır.  Otellerde, hastanelerde, dershanelerde, kurumlar gibi birçok kullanım alanına sahip comfydesk laptop masaları estetik yapıları ile çok kullanışlıdır. Notebook bilgisayar ölçülerine göre birebir tasarlanan comfydesk laptop sehpası fazla bir yer kaplamadan keyifli kullanım kazandırmaktadır. Katlanabilir özellikli comfydesk notebook sehpası normal ölçüleri 56x30x4.5 cm’dir. Comfydesk Notebook Sehpası Fiyatları için resmi internet sitesi www.comfydesk.com.tr ziyaret ederek online sarın alabilirsiniz.

Comfydesk Notebook Sehpaları ;

0 Yorum : 06.27.13

İstikbal Delta Mutfak Köşe Takımı

İstikbal Delta Mutfak Köşe Takımı modelleri mutfak içerisinde estetik tasarımlara elverişli yapısı ile harikalar yaratıyor. Mutfak alanları içerisinde köşe bölümünü en iyi şekilde temsil edecek yapıda düzenlenmiş “İstikbal Delta Mutfak Köşe Takımları” modern stili ile mutfak dekorasyonu üzerinde şık bir etki bırakıyor.

Delta Köşe Takımı

Delta Köşe Takımı

Delta mutfak köşe ahşap olarak dizayn edilmiş masa ve sandalye takımlarından oluşmuştur. Masa ve sandalyelerin tamamlayıcı unsuru köşe takımı ise deri kaplama olarak düzenlenmiş zengin görünüm kazandırılmıştır.

İstikbal Delta Mutfak Köşe Takımı

İstikbal Delta Mutfak Köşe Takımı

Bütün mutfak alanları içerisinde rahatça yer verebileceğiniz istikbal mutfak köşe takımları konforve estetik anlayışını benimsemiş mobilya parçalarıdır. İstikbal delta mutfak köşe takımı fiyatları ve modelleri hakkında detaylı bilgi için “İstikbal Mobilya” resmi internet sitesini ziyaret etmelisiniz.

0 Yorum : 06.23.13

İstikbal Mutfak Köşe Takımları

İstikbal Mutfak Köşe Takımları lüks yapısı ile farklı renk kombinazyonu ile tasarımı büyüleyici bir şekilde tüketicilerin beğenisini topluyor. Mobilya alanında üstün bir firma yolunda ilerleyen İstikbal köşe mutfak masaları üzerinde dizayn ettiği modelleri ile farklılık yaratmayı başarmıştır.

Modern Mutfak Köşe Takımları

Modern Mutfak Köşe Takımları

Her evin ihtiyacı mutfak köşe takımları zevk ve istelere göre tasarlanmış ve temalaştırılmıştır.

Şık Mutfak Köşe Takımları

Şık Mutfak Köşe Takımları

En çok beğenilen ve aranılan istikbal mutfak köşe takımları herkesin en baş tercihi olmuştur. Evinizin modern ve şık görümü için öncelikle dekorun mutfaktan başlamasını istiyorsanız hoş görünümlü köşe takımı ile bunu sağlayabilirsiniz.

0 Yorum : 06.22.13

Balkon Masa Sandalye Takımları

Balkon Masa Sandalye Takımları modelleri bahar ve yaz aylarında vazgeçilmez mobilya eşyalarıdır. Balkon mobilyaları içerisinde en çok gereksinim duyacağınız masa ve sandalye takımları ile ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde yerine getirebilirsiniz.

Balkon Katlanır Masa Sandalye

Balkon Katlanır Masa Sandalye

Balkon masa sandalye takımları sayesinde daha keyifli ve huzurlu vakitler sizleri bekliyor. Özellikle geniş balkon içerisinde rahatlıkla masa ve sandalye kullanılabilir. Ancak dar balkonlar içerisinde de yine katlanır masa sandalye takımları tercih edilebilir. Özellikle dar alanlar için kolsuz sandalyeler ile fonksiyonel özellikle masalar kullanılmalıdır.

Balkon Masa Sandalye

Balkon Masa Sandalye

Balkon dekorasyonu sizlerin motivasyonunu üst düzeye taşıyacak ve misafirlerinizle hoş sobetler ile uzun vakitler geçirmenizi sağlıyacaktır. İyi bir düzenleme ile doğru kullanılacak balkon masa sandalye takımları atmosferi tamamen değiştirebilir. Rengaren tasarımlara yer vererek daha enerjik ve dinanizm bir ortam hazırlayabilirsiniz. Balkon masa sandalye modelleri balkon alanına göre seçilmelidir. Balkon Masa Sandalye Fiyatları ise 200 TL – 800 TL arasında değişir.

0 Yorum : 06.20.13

Modern Ders Çalışma Masaları

Modern Ders Çalışma Masaları şık tasarımlar içerisinde özenle geçilmiş parlak lake ürünleri ile odanın görünümünü alt üst edebilecek şekilde dizaynı yapılmıştır.

Domino Çalışma Masası

Domino Çalışma Masası

Gençler ve çocukların ders yapma şevkini arttıracak modern ders çalışma masası modelleri ile ergonomik seçenekli minimalist mobilyalara sahip olmanız mümkündür.

Modern Çalışma Masası

Modern Çalışma Masası

Estetik çizgileri taşıyan masalar ders çalışma dışında bilgisayar masası olarak kullanıma elverişli olarak düzenlenmiştir.

Estetik Çalışma Masaları

Estetik Çalışma Masaları

Çok amaçlı kullanıma göre rafları ve fonksiyonel özellikleri bulunan masaların oval hatları dikkat çekmektedir.

Kız Çalışma Masası

Kız Çalışma Masası

Renkli ve sade tonların üzerinden yola çıkılarak eşsiz güzellikli çalışma masaları ortaya çıkarılmıştır.

Bilgisayar Çalışma Masası

Bilgisayar Çalışma Masası

Duvara monte ders çalışma masaları ile dar alanlarda daha düzenli bir dekora ev sahipliği yapmış olacaksınız.

Ders Çalışma Masası

Ders Çalışma Masası

Farklı sistemlere entegre edilmiş çalışma masaları her yönü ile size farklı bir bakış açısını kazandırmayı hedefliyor.

Duvara Monte Çalışma Masası

Duvara Monte Çalışma Masası

Kız ve erkekler için ayrı şekillere bürünmüş ders çalışma masaları hiç bu kadar modern ve estetiği canlandırmamıştır. Günümüz teknolojisi ile özelliklerin en üst seviyeye ulaştırdığı muazzam mobilya ürünleridir.

0 Yorum : 06.19.13

Sonraki Sayfa »