Bellona Mobilya, Beyaz Eşya Modelleri, Beyaz Eşya Fiyatları, mobilya modelleri, mutfa mobilya modelleri


Ankara’da Evinizde Gibi Hissedin

ANKARA ROYAL HOTEL İLE AYRICALIKLI KONAKLAMA DÜNYASINA ADIMINIZI ATIN


ankara hotel


Ankara şehirmerkezinde Kızılay’a 5, Ulus’a 10 dakika uzaklıkta olan Ankara Royal Otel, tren garına da sadece 15 dakika mesafede. Ankara Havalimanına 35 kilometre uzaklıkta bulunan otelimizin Türkiye Büyük Millet Meclisi’ne olan uzaklığı ise sadece 500 metre.


Otelimiz, çok amaçlı 200 kişilik Estel balo salonu ile düğün, nişan ayrıca eğitim vc seminer gibi organizasyonların yapılabileceği toplantı salonunun yanı sıra VIP grupların kullanabilecekleri 20 kişilik Dara özel toplamı salonuna sahiptir.


A La Carte hizmeti veren Marden Restauramela damak zevkinize hitap edebilecek Fransız vc Türk mutfağının seçkin örneklerini bulabilirsiniz. Ayrıca 200 kişilik açık ve Şelale manzaralı büyük bir restorana sahip olan otelimiz büyük banquet ve kokteyl organizasyonlarına imkan tanımaktadır.


ankara


İşadamlarımız için 24 saat hizmet sunabilen, özel telefon hattı, internet, faks. fotokopi, yazıcı ve tarayıcı gibi büro hizmetlerini veren Business Center ünitesi mevcuttur. Wireless internet sistemimiz 24 saat ücretsiz hizmetinizdedir.


TiaraSpa merkezimizde cilt ve vücut bakım üniteleri, aromaterapi bitki banyoları, aromaterapi masajları, sauna, fin hamamı, Türk hamamı, jakuzi, Epsom tuzlu havuz ve fitness center ile sağlıklı ve kalıcı güzellik için misafirlerimize hizmet sunulmaktadır.


Daha fazlası için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz…


Büklüm Sokak Numara: 37 Kavaklıdere Ankara Telefon: 0312 425 4151 ankararoyal.com.tr

0 Yorum : 10.20.12