Bellona Mobilya, Beyaz Eşya Modelleri, Beyaz Eşya Fiyatları, mobilya modelleri, mutfa mobilya modelleri


Bursa Mobilya, Dekorasyon ve Tasarım Fuarı


Tüyap Bursa Fuarcılık Anonim Şirketi tarafından, Bursa Büyükşehir Belediyesi ve Bursa Ticaret ve Sanayi Odası destetiği, MODSİAD Bursa Mobilya Dekorasyon Sanayicileri ve İş Adamları Derneği işbirliği ile hazırlanan Bursa Mobilya, Dekorasyon ve Tasarım Fuarı, 7. Mobilya, Halı, Aydınlatma, Dekorasyon Ürünleri ve Ev Elektroniği Fuarı, Bursa Gelin Damat 2009, Bursa 4. Evlilik Öncesi Hazırlık Fuarı ve Bursa 3. Güzellik ve Kişisel Bakım Ürünler Fuarı, Kuaför – Güzellik – Kozmetik Ürün ve Ekipmaları Fuarı ile eş zamanlı olarak 16 – 20 Mayız 2009 tarihleri arasında Tüyap Bursa Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlendi.


Modern yaşam standartına uygun mobilyaların ve dekorasyon ünitelerinin sergilendiği fuarda fark yaratan tasarımları ve iyi bir sunuma sahip standları sizin için inceledik.


Dış mekanı içeri taşıyın / Kendi gökyüzünüzü yaratın !


İlmodeko Tasarım ve Dekorasyon tarafından sunulan elektronik paneller ile bir apartmanın ara katında bile kendi gökyüzünüzü yaratabilir, kuşların ve bulutların yavaşça üzerinizden süzülmelerini izleyebilirsiniz.


Dilediğiniz görüntüyü uygulayabileceğiniz bu elektronik panellerin hareketli veya durağan görüntülerin izlenebildiği iki farklı alternatifi mevcut. Panelleri ayrıca panel uygulamaları dışında duvarda pencere şeklinde olarak veya isterseniz zeminde de kullanmak mümkün. Bu özel ürün ile iş yerleri veya evlerde çok farklı atmosferler yaratılıyor.


Ülkemizde ilk kez uygulanan bu yeni teknolojinin üretim ve satışı ise aynı zamanda dış mekanlara yönelik ürün ve hizmetler de sunan ve Bursa’lı bir firma olan İlmodeko Tasarım ve dekorasyon tarafından gerçekleştirimekte.


İp perdelerle yaratılan şeffaf pencerelerModern ve renkli tasarımların sunulduğu Alfemo standı ip perdelerin kullanıldığı şeffaf duvarlarıyla fuar alanından kopmadan kendi sınırlarını çizen standıyla ilgi çekti.

0 Yorum : 11.9.12